Szkola.biz jest serwisem, w którym można bezpłatnie publikować ogłoszenia dotyczące bardzo szerokiej tematyki jaką jest edukacja, zarówno ta w szkołach podstawowych i wyższych, liczne kursy językowe i również te przygotowujące na rózne egzaminy. Jest również możliwość dodania reklamy banerowej i zareklamowania się w naszym serwisie po cenach promocyjnych. Czekają na ciebie do odnalezienia szkoły, liczne kursy, i ciekawostki z branży edukacyjnej.

zatrudnimy nauczycieli rytmiki
ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj

Następne »

zatrudnimy nauczycieli rytmiki

Opis:

Jesteś muzykiem? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć atrakcyjną pracę w swoim zawodzie?
Firma zatrudni i bezpłatnie przeszkoli do prowadzenia zajęć z RYTMIKI w przedszkolach osoby z terenu województwa śląskiego. Proponujemy pracę w pobliżu miejsca zamieszkania. Warunkiem przystąpienia do bezpłatnego szkolenia jest umiejętność gry na pianinie, lub innym instrumencie.
Więcej informacji pod nr telefonu 012 357 53 78 lub na www.firststeps.com.pl.
Aplikacje prosimy przesyłać na e-mail: [email protected] W temacie maila prosimy dopisać RYTMIKA

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: lingua - statystyki ogłoszeń
E-Mail: [email protected]

Szczegóły ogłoszenia

Identyfikator ogłoszenia: 33821
Miejscowość: Polska / śląskie / Katowice
Oglądalność ogłoszenia:681
Dodane: 2010.05.19

Nasze Serwisy: slub.biz | krawiectwo.pl | sextelevision.info | windykacje.pl | maszynybudowlane.com | widlaki.pl